Pożyczka na wakacje? Zyskaj 300 w promocji Vivus i Fly.pl!

Pożyczka na wakacje? Czemu nie?

pożyczka na wakacjeOkres wakacyjny to czas, kiedy chcemy odpocząć. Jest to też niestety okres, w którym musimy liczyć się ze wzmożonymi wydatkami. Wyjazdy, noclegi, pakiety z biura podróży – to wszystko kosztuje. Dlatego Vivus wraz z serwisem Fly.pl przygotował promocję, która sprawia, że pożyczka na wakacje nigdy nie była tak przyjemna.

 

 

 

 

 

Pożyczka Vivus – promocja 300zł

Na czym polega promocja? To proste – wystarczy, że weźmiesz pożyczkę chwilówkę w Vivusie. Nie ważna jest kwota ani czas jej trwania. Jedynym warunkiem jest przyznanie Ci pożyczki. Jeśli tak się stanie, dostaniesz bon o wartości 300zł na zakupy w serwisie Fly.pl Taki bon obowiązuje na wyjazdy, których wartość wynosi minimum 3000zł. Tę kwotę można pożyczyć w firmie Vivus, co znaczy że możemy zaoszczędzić aż 10%!

 

 

Jak długo trwa promocja Vivus i Fly.pl?

Promocja trwa od 15 maja do 30 czerwca. Każdy klient, który w tym czasie złoży wniosek o pożyczkę, który zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzyma bon o wartości 300zł na zakupy w serwisie Fly.pl Nie ma znaczenia, czy jesteś nowym klientem czy miałeś już pożyczkę w Vivusie – promocja dotyczy wszystkich! Plusem jest też fakt, iż taki bon jest ważny aż do 31 grudnia 2018 roku.

 

Jak wziąć pożyczkę w Vivus?

Pożyczka w Vivusie jest prosta – całość odbywa się przez Internet i nie musimy wychodzić z domu. Wystarczy uzupełnić wszystkie wymagane w formularzu dane i założyć konto na stronie Vivusa. Pamiętajmy by mieć przy sobie dowód osobisty, gdyż będziemy musieli podać m.in. swój numer PESEL. W Vivusie mogą brać pożyczki osoby będące w wieku od 19 do 78 lat. Po wypełnieniu wniosku będziemy musieli wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr celem potwierdzenia naszej tożsamości oraz tego, że jesteśmy właścicielami rachunku, na który zostanie nam wypłacona pożyczka.

 

Vivus